Blog

Nieuwste versie van ImageCapture 10.14 nu beschikbaar
Onlangs is er een nieuwe release van ImageCapture gelanceerd. Release 10.14 bevat weer een aantal handige nieuwe functionaliteiten.
In deze blog de nieuwe mogelijkheden van deze release;
Exact SDK: Orderbevestiging matching mogelijk
Een van de opvallende vernieuwingen in de webclient is de introductie van Multi-value kopvelden. Met deze handige toevoeging beheren gebruikers nu moeiteloos meerdere waardes onder één veld in de webclient. Dit is vooral handig bij het verwerken van orders met meerdere bestelnummers. Gebruikers kunnen nu gemakkelijk meerdere waardes invoeren, selecteren en beheren, waardoor het werken met de software nog gebruiksvriendelijker wordt. Daarnaast zijn er ook handige functionaliteiten toegevoegd, zoals het snel selecteren van meerdere waardes met behulp van filters en zoekopdrachten.
Webclient: Single Sign-On (SSO) ondersteuning
Een van de opvallende vernieuwingen in de vorige release 10.13 is de ondersteuning voor Single Sign-On (SSO). Gebruikers kunnen nu eenvoudig en veilig inloggen in de Web Client zonder apart wachtwoordbeheer, waardoor de toegang sneller en veiliger verloopt.
Naast de reeds bestaande ondersteuning voor standaard Windows-authenticatie, kunnen gebruikers nu ook SSO gebruiken via Azure/EntraID. Deze handige functionaliteit geeft de gebruiker meer flexibiliteit en sluit aan bij moderne beveiligingsstandaarden. Het verbetert de gebruikerservaring, minimaliseert het risico op wachtwoordgerelateerde beveiligingsproblemen en vereenvoudigt het beheer voor jouw IT-afdeling.
Wil je meer informatie of een update aanvragen?
Wil je meer informatie over ImageCapture 10.14 of wil je graag een update uitvoeren naar deze nieuwste release? Laat dan een bericht achter via het contactformulier onderaan deze pagina of bel ons op 020-655 75 75. Ons team staat klaar om je te helpen!